bdsmdream.cz

Mouline Rouge

Bylo ráno. Zadek měla nacpaný v jeho klíně a cítila, že mu to dělá velice dobře. Však ona byla také potěšená, že jde zatím vše podle plánu. Chtěla mu podráždit smysly, tak se přilísala k němu pod peřinu. Trochu žehlila průšvih z noci, kdy ji načapal, jak mu vykrádá šuplík se sladkostmi.

Už byl nepochybně vzhůru. Využila toho a začala se vrtět, aby ho vyhecovala.

„Budeš to dělat dlouho?“ zeptal se jeho hlas kdesi za jejím uchem.

„Nemůžu se uvelebit.“ odpověděla nevinně a znovu hodila zadkem tak, že se na něj přimáčkla úplně. Rukou ji chytil pod bradou a zaklonil hlavu.

„Já vím moc dobře, co děláš!“ zavrčel do ucha a ona se ušklíbla. Pak dlaň pustila krk a dopadla s pleskotem na její zadek. Radši vstal a odtrmácel se do kuchyně. Dlouho se nezdržovala a následovala ho. Zastavila se mezi futry a pozorovala ranní čajový rituál. To ráno ho stálo hodně sebeovládání.

Po několika provokacích v Jednorožečkově a u snídaně se usmyslel, že půjdou nakupovat oblečení. Málem jí zaskočil v krku lívanec. Nedokázala z něj vytáhnout, kam pojedou a co konkrétně budou kupovat, ale větřila nějakou neplechu. A když viděla, že šlo o komplet jak pro malou holčičku, vkus se šel vyzvracet do záhonku s růžemi před obchodem.

Celou cestu zpět neřekla ani slovo a omdlívala nad představou, až se do toho oblékne. Vše vrcholilo tím, že si měla uvázat culíčky se stužkami a celý den se producírovat. Dala do svého výrazu co nejvíc odporu a zhnusení, jakého byla schopná. Stála v kuchyni a poslouchala jeho výklad. Byla otrávená, jak zrní na potkany.

„To mám jako celý den a jak vůbec…?“ začala hučet, ale když zachytila jeho pohled, tak radši zmlkla. Chvilku bylo ticho a jen na sebe hleděli. Mluvit nesměla, tak tomu aspoň nasadila korunu tím, že se bezostyšně začala svlékat přímo tam, kde stála. Nacpala se do šatů a málem začala řvát vzteky. Vypadala jak debil, o tom nepochybovala.

„Miluju Tě, Děvčátko. Jsi jako moje vnučka.“ pronesl nadšeně a prohlížel si ji. Zabila ho pohledem. Porcovala jednotlivé části jeho těla nožem na máslo. Pak nabídl, že se může vykoupit, což znamenalo ze sebe servat tuhle hrůzu. Měla být jeho profi děvkou. Byla to výzva a rozhodně větší zábava, než být celý den za zpruzelou cukrovou vatu.

Vletěla k zrcadlu a popadla šminky. Začala se líčit a u toho vymýšlet, co vybere za oblečení. Obtáhla si oči černou tužkou a vystínovala tmavě šedými stíny. K tomu ultradlouhé řasy a rudou rtěnku. Nemělo to chybu, byla zmalovaná, jako příkladová děvka. Zkusila to se sukýnkou a rozervaným tílkem, ale to neprošlo. Pak, ani nevěděla proč, vytáhla šaty. Ještě než vůbec došla za Pánem, věděla, že to je úplně špatně. Moc usedlé to bylo.

A tak stála před skříní, půlku z ní stačila vyhrabat ven a přemýšlela. V tom jí něco napadlo. Oblékla si černou krajkovou podprsenku, napůl průhlednou a kraťasy z černého saténu. Kulatý zadek v tom měla nacpaný k prasknutí, ale to bylo přesně to, co chtěla. Byly tak krátké, že jí šly vidět i pásky podvazků. Punčochy měly velká oka a pak už stačily jen lesklé červené boty na platformě. A do vlasů malý cylindr s peřím a síťkou, co sehnala kdysi v nějakých karnevalových potřebách. Když se viděla v zrcadle, hned si vzpomněla na Mouline rouge. Spíš než film, si vybavila jednu ze zpěvaček, které v podobném ohozu točily videoklip. Musela se sama sobě zasmát a pak s dramatickým úvodem vletěla do pokoje za ním.

Splnila očekávání. Viděla to v jeho výrazu, sotva se objevila v místnosti. Přešla k němu lehce a začala se lísat.

„No to je dost, ty děvko, že jsi tady!“ zpražil ji, ale ignorovala to. Místo toho se šibalsky uculila a jednu nohu si dala na sedadlo křesla, hned vedle něj, takže měl výhled přímo mezi nohy.

„Takže se vám líbím, šéfe?“ zavrněla potěšeně.

„Jo jde to. Kolik mě budeš stát?“ hrál nerudného zákazníka a očima přejel po podvazcích.

„Jsem dost dobrá.“ nadechla se, sedla si na jeho nohy, čelem k němu a chytila ho kolem krku.

„Za kolik mi ho vykouříš?“ štěkl hrubým hlasem a jeho ruce přejely po jejích stehnech v síťovaných punčochách.

„Tisíc korun je základ.“ řekla roztouženě a hodila po něm pohled koťátka. Přeci se dohodli na ceně a ona mu pomalu sjela z kolenou. Teď klečela před ním, a jakmile rozepl poklopec, pustila se do díla. Hodlala mu to všechno vrátit i s úroky. Povolila uzdu sebekontrole a stala se z ní děvka se vším všudy. Že to dělá dobře, poznala rychle.

Vzal Alenku za vlasy, aby přestala. Nechtěl to tak rychle ukončit.

„Co nějaký tanec? Tancuješ pro potěšení zákazníka?“ zeptal se hladově a pustil ji. Palcem otřel rozmazanou rtěnku.

„Samozřejmě.“ odpověděla a vtiskla se mu tváří do dlaně. Pomalu se postavila, cestou mu ještě stihla olíznout stále stojící penis a otřít se nosem o ten jeho. Pak začala s tanečkem na Lady Marmelade, která se pojila s Mouline Rouge a kterou dobře znala. Pamatovala si částečně i choreografii, zapojila fantazii a poddala se tomu. Pohazovala zadkem a boky, občas šla do kolen a poté přímo na zem. Po čtyřech dolezla k němu a lehla si k jeho nohám, které olíbala. Využila ho následně, jako oporu. Vyručkovala po něm zase do stoje, obkroužila půlkruh zadnicí a pak si na něj sedla, zády k jeho tělu. Začala se o něj otírat a všelijak se vrtět. Strkal jí papírové peníze za kalhotky, punčochy i mezi prsa.

Překřížila si ruce na hrudi a vyzvala ho, aby sundal podprsenku. Ruce přejely po jejích zádech a bocích, a rozeply háčky. Odhodila jí a protáhla se na něm. Hned stisknul prsa do svých dlaní a mačkal je. Svými nehty mu lehce poškrábla předloktí a zase se postavila před něj. Zadek měla v úrovni jeho očí a hezky s ním zavrtěla. Párkrát se otočila a sklonila se, aby si rozepla podvazky. Nejprve na jedné noze, pak se elegantně přesunula k druhé a pučochy i s botama nechala za sebou. Chvilku se vlnila opodál, aby na ní nedosáhl. S palcem v zubech po něm hodila chtivý pohled a druhou rukou si zajela do kalhotek. Došla k němu. Nečekal ani chvilku, tu ruku vyndal a přiložil k obličeji. Čichal její vůni. Pak rozepl knoflík a zip, zahákl prsty za okraje a pomalu sundal kraťasy. Červenočerné krajkové, lehce průsvitné kalhotky a cylindr byly poslední, co zbylo z jejího oblečení. Taneček se chýlil ke konci a o vzájemném vzrušení nebylo ani třeba pochybovat. Zase si na něj rozkročmo sedla a omotala se mu kolem krku. Ruce mu hned sjely za kalhotky, na zadek a mačkaly ho.

„A co budeme dělat teď?“ zapředla. Zabořil nos mezi její prsa a začal je lízat a líbat.

„Přines mi něco k pití, ty děvko.“ Zahučel do dekoltu a pleskl po zadku, aby sebou mrskla. Donesla mu lahev vychlazeného piva a sedla si zpátky na něj. Žíznivě zhltnul půlku a dal si načas s odpovědí. Olízla hrdlo láhve a provokativně zamrkala.

„Chci servis se vším všudy.“

Na potvrzení svých slov jí strčil za kalhotky pětitisícovku.

„K vašim službám.“ broukla a vstala. Odložil pivo, protože ho začala tahat za ruku. Přesunuli se do ložnice. Zůstala stát u okraje postele a vyzývavě se na něj zaculila. Strčil do Alenky, takže na postel spadla a on rovnou na ní. Chytil jí pod krkem a začal líbat. Cítila jeho vzrušení, jak ležel mezi nohama a tělem se na tisknul, až se sotva mohla hýbat. Povolil stisk a pokračoval v objevech těla. Prsa si vzal důkladně do parády. Mačkal je a kousal, sál bradavky tak, až se celá prohýbala v zádech slastí i bolestí. Rukou zajel za kalhotky.

„Kurvička by chtěla.“ zasmál se drsně a zakousl se jí do krku.

„Ano, prosím, Pane!“ zakvičela a zaryla nehty do jeho zad. Pak oběma rukama chytil kalhotky a škubnul. Ozval se zvuk trhané látky a zbytky letěly bůh ví kam. Obě zápěstí chytil do jedné dlaně a druhou rukou přejížděl Alence po obličeji. Zatímco do ní vnikal, strčil jí palec do pusy, aby ho cucala. Poddali se chvíli a úplně se urvali ze řetězu. Bytem se neslo sténání a postel procházela zátěžovým testem. Několika chmaty Alenku otočil, a zatímco si vybíral servis zezadu, jeho ruce opracovávaly zadek, až byl úplně rudý. Měla to prostě dostat, jako správná profi děvka.

Když s výkřikem a rvaním prostěradla prošla orgasmem, chytil jí za vlasy a nasměroval obličejem k sobě.

„Vykouříš mi ho až do konce, rozumíš?“ zavrčel a vrazil ho do krku. Poslechla. Slzy stékaly po tvářích a nechávaly za sebou černé cestičky, jak rozmazávaly make up. Svírala ho rty a olizovala, až pak v jedné chvíli pocítila horké semeno ve svém krku. Drapnul jí za vlasy a odhodil na postel. Sám se svalil vedle ní a oba dýchali, jak kdyby si byli právě zaběhat kolem celého města.

Chvilku si každý snil a dožíval tu hru, kterou právě dohráli a pak se na sebe podívali. Musela se začít smát.

„Příští týden jdeme ke kartářce,“ řekl se smíchem, „Chci vědět, cos dělala v minulém životě!“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *