bdsmdream.cz

Život

Je život to, co opravdu žijeme, nebo jen sen. Krásný, ale přesto jen sen.

To se mu honilo hlavou, když jí pozoroval.

Ženu, co se před ním, v rytmu, který neudával on, ale její touha, narážela na veliké černé dildo a mučila si tak svůj anál. Pro něho a jeho potěšení.

Věděla, že to má rád. Ten pohled. A ona měla ráda, když se na něho dívala a on na ní.

Souznění mezi nimi bylo dokonáno. On znal její touhy a ona jeho. Dávali se jeden druhému. Její Pán a jeho subínka.

Vztah, který mohou prožít jen dva lidé, kterým srdce tluče pro toho správného partnera.

Svět bdsm.

Svět, ve kterém žili a kde se láska dávala najevo trochu jinak, než v běžném vztahu dvou lidí. Jeho součástí byla bolest, ponížení a touha. Dávat se jeden druhému. Bez výhrad a podmínek.

Tak to viděl on a stejné vidění měla i ona. On byl tím, kdo ovládal a ona tou, co se s láskou podřizovala. Oba byli šťastní.

Nebylo nic, co by mu odepřela. On dával jí stejnou měrou. Nechtěl jen brát jako chladný sobec, chtěl vidět na její tváři víc než jen rezignaci a poddání se. Tak ho viděla ona. Jako svého Pána.

Chtěl vidět úsměv. I slzy. A v nich ochutnat její štěstí. Bez toho to pro něho nemělo cenu. Byla by to jen hra. Jen praktiky. Bez emocí. Bez kouzla. Studené nic.

To, co teď pozoroval, byla její touha. Její naplněný sen. O muži, který si jí vezme a z ní všechno, co se stalo kdysi dávno, její touhou. Tak jí viděl on. Jako oddanou subínku.

Měla ráda bolest i ponížení.

Měla sny o muži, který jí prostě poručí a ona udělá to, co přikázal. A nebude se ptát, nebude smlouvat. Prostě jen poručí.

Stejně jí pak i poníží a nebude se ptát na její pocity. Jen se bude dívat. Jako se díval on. S trochou chladu v očích, ale s hlubokým zájmem, ukrytým v pozadí jeho očí.

Hledali se dlouho. A osud jim pomohl najít jeden druhého. Obyčejně neobyčejný příběh a oba teď, žili. Jeden pro druhého. Pro společné chvíle, pro společné zážitky.

Stejně jako on pozoroval jí, ona pozorovala jeho. Dildo jí způsobovalo bolest. Ale slast byla silnější. Prožívala si jí. On jí ten prožitek dál. Rozhodl o tom, co bude. Nemusela na nic myslet. Jen plnit jeho vůli. Krásně svobodná a Otrokyní zároveň. Jeho Hračkou. Jeho chtíčů. Užívala si toho a věděla, že tohle je jen začátek dnešního večera.

Nechtěla myslet, co bude dál. Jen se oddávala sama sobě a jemu. Prostý obřad vůle a pokory.

Nemusel na ni nikdy křičet a vynucovat si něco nebo používat násilí. Byl tichou sílou, co ovládala její Duši.

Když k němu tehdy, poprvé přišla do jeho obchodu, nabídnout mu jejich zboží, byla to pro ní jen služební cesta. Jenže pak uviděla obrázky v jeho kanceláři a to všechno změnilo. A přišla další návštěva a další setkání a teď už mu patřila. Pouta kolem její Duše se utáhla a obojek na jejím krku byla jen důkaz, kdo je a komu patří. Patřila jemu. Byl jejím Pánem. Bylo to stejně samozřejmé jako vykání, které z ní vyklouzlo samovolně stejně snadno, jako výdech. Nemusel si nic vynucovat. Prostě jen byl, takový jaký byl a ona to jen akceptovala.

Stejně jako jí s něhou líbal a miloval se s ní, tak ji pak dokázal zbičovat. Bičem, důtkami, rákoskou i obyčejným řemenem. Ale, nejraději cítila na svém těle jeho ruce. Silné, jisté si tím, že silné jsou. Bral si jí a jí se to líbilo. I bolest co jí dával. I to když líbal její slzy a s láskou se dotýkal jejích ran. Svých značek na tom, co mu patřilo. Ona mu patřila.

Naplňovala jeho perverzní touhy a ona zjistila, že se jí líbí, jak piss tak i rimming. Vlastně ani nepřemýšlela, kdy se v ní ta touha probudila. Když jeho prsty mučili její anál, bylo to stejně přirozené, jako když jí líbal. A obojí jí uspokojovalo a naplňovalo. Bylo to prosté. Chtěla to. Aby byl, kým je a ona mohla být. Být sebou samou.

Pokynul jen hlavou a ona věděla, že má skončit. Bez vrcholu. Bez orgasmu. Jeho úsměv byl jasnou známkou toho, že si užívá toho, že jí o něj připravil. Nenáviděla ho. Milovala ho. Souboj její Duše. A on se jen usmíval.

Musela k němu po kolenou, a jakmile se její hlava dotkla jeho nohou, vstoupil do její Duše klid. Milovala tyhle chvíle. Kdy mu byla nablízku. Kdy se ho mohla dotýkat. Harmonie pocitů v její hlavě.

Pak jí vzal pod bradou a postavil. Začal si svými prsty hrát s její kundou a hrál si s ní po svém. Nikdy nevěděla, jestli bude prožívat chvíle bolesti anebo jí bude jen donekonečna dráždit a mučit jí tím, že to přeruší v moment, kdy uvidí, že se blíží svému vrcholu. Proto jí vždycky sledoval a jeho ruce se dotýkaly její kůže a cítily. Kdy se octne na pokraji svého prožitku. Pak jí nechal být. A trpět. Někdy i prosit aby jí udělal. Nikdy nevěděla, co a jak bude. Rozhodoval on.

To, jak se rozhodl dnes, poznala v moment, kdy se její tělo, dostalo do zajetí orgasmu a jí se podlomila kolena a jen beze slov klečíc s hlavou opřenou o jeho nohy, bojovala sama se sebou a s tím krásnem co jí dostalo do své moci.

Jen jí hladil po vlasech a nechal, tak jak je.

Byla mu vděčná.

Byl víc než jen jejím Pánem. Byl chápajícím mužem.

Milovala je oba.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *