bdsmdream.cz

Polibek zmije

Byla oblečená jen do své nahoty. Přede mnou, tichá. Dovolil jsem jí mít oblečené jen kozačky na vysokém podpatku. Pro své okolí byla dámou, matkou, manželkou a cnostnou ženou.

A pro mne? Moje Kurva. S velkým K.

Dřímala v ní, ale nikdo ji nechtěl. Až na mě.

Teď tu stála a čekala. Ruce spojené prsty za hlavou. Nohy mírně roztažené. Dech byl slyšet v tichu hotelového pokoje a rušil ho jen zvuk toho mého.

Dva lidé, dvě bytosti, cítící stejnou touhu. Dva, kteří sní stejný sen o bolesti, která přináší slast a potěšení.

V mé ruce byl bič. Pro mne to byl bič, pro ni zmije.

Dnes jsem tu kurvu měl odnaučit strachu z neznámého. Měl jsem v plánu ukázat, co dotek zmije dá tělu. Nikdy bič nepoznala a chtěla to.

Čekání na první dotek. Touha po neznámém. Harmonie očekávání a poznání. Já byl ten, kdo popíše ten nepopsaný list. Spisovatel čekající na inspiraci.

První úder. Skoro něžný. A další a další.

Jeden za druhým dopadal. Stála bez pohnutí, jako socha pod rukama umělce. Kůže měnila barvu a dech se zrychlil. Kývla hlavou a další rána dostala víc energie. S každou další se stupňovala.

Zasténala.

Zvuk, na který jsem čekal. Žádné stop. Tohle byl souhlas. To byla ta míra bolesti, kterou chtěla. Hranice.

Dál by už bylo jen utrpení bez slasti. Alespoň pro tento první den se zmijí. Pro jejich vzájemné poznání. Respektoval jsem ten signál a podřídil se tomu nevyslovenému přání a prosbě.

Záda, zadek i stehna postupně ochutnaly chuť uštknutí.

Nepřestával jsem. A ona stála a nechtěla, abych přestal. To říkalo její tělo. To do ticha říkala duše. Slyšel jsem ten hlas a poslechl ho.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *