bdsmdream.cz

Pokora duše

Bylo to její přání. Taková prosba k Pánovi.

Nepřemýšlel jsem, když mě o tu první schůzku požádala. Tedy, ne o tom přání, jak by měla probíhat. Souhlasil jsem s pokývnutí hlavou. Rozzářila se, jak jasná hvězda, a moje hlava byla najednou čistá.

Teď jsem byl před jejím domem a zazvonil. Dveře se otevřely. Tvář jí zdobil ten typický sladký úsměv. Pozvala mě dále. Pak mi vzala ruku a vedla mě do jednoho z pokojů. Uprostřed stálo veliké křeslo. Skoro trůn.

Usadila mě do něj a zase se usmála. Nikdo z nás neřekl ani jediné slovo. Byl to její den a rušit ho by bylo jako rouhání.

Odešla a já se rozhlížel, díval se na police plné knih, květiny v květináčích. Atmosféra v pokoji byla taková chrámová. Plápolající svíčky přidaly k vůni květin své kouzlo. Podlehl jsem mu. Pán ve mně někde byl, ale ne v popředí.

Přišla a místo pohoštění nesla umyvadlo. Krásné, smaltované a nad ním se vznášela pára. Beze slova poklekla. Přes ruku přehozený ručník. Ten teď položila vedle umyvadla. Pak se po kolenou přesunula k mým nohám.

Nikdo z nás nechtěl mluvit. Bylo to jako znesvětit tuto chvíli. Já jen tiše pozoroval její počínání. Rozvázala tkaničky na mých botách. Sundala je a potom i ponožky. Vzala mou nohu a beze slova ji ponořila do vody a umyla. Vzala ručník a osušila ji. Stejně tak se postarala i o druhou. Vstala, vzala umyvadlo i ručník, usmála se a odešla.

Zavřel jsem oči a vnímal krásu této chvíle. Byla pro mne nová. Žádná subinka se nechovala jako ona.

Cítil jsem, jak vstoupila do dveří a otevřel oči. Přišla ke mně a beze slova se začala svlékat. Tiše jsem seděl a sledoval. Pak, když odhodila poslední kousek prádla, poklekla.

Já viděl jen její hlavu a cítil rty na svých nohou. Směs zrzavo-blonďatých vlasů mi zakrývala výhled, ale nepotřeboval jsem to vidět. Stačilo mi jen vnímat. Doteky, polibky.

Nevím, jak dlouho ten obřad trval, ale bylo to dokonalé. Její představa odevzdání se se naplnila. Naprázdno jsem polknul.

Poslední dotek a pak se přesunula ke mně. Vklouzla mezi mé nohy, klečící, a položila si hlavu na stehno. Obřad byl dokonán.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *