bdsmdream.cz

Novicka

Tohle setkání bylo vážně jiné. Podivnost té dohody mu pořád vyvstávala na mysli, ale bylo to prostě tak. Měl se stát lektorem. Učitelem. Průvodcem. Po světě Bdsm. A tohle bylo prostě jiné, než co doposud zažil.

Začalo to na chatu, kde ho prostě oslovila žena a pomalu se dozvěděl, co bylo důvodem, jejího oslovení.

Měla touhu poznat Bdsm, ale nechtěla riskovat, setkání s nějakým deviantem. A on se jí zdál, podle toho, jak se choval a presentoval na chatu, jako muž, co je v pohodě. To mu přišlo rozumné a nakonec se dohodli.

Někde vzadu v hlavě, ale měl uloženo, že to je zase jeden z žertů, od lidí z chatu, takže to dál neřešil. A skoro to vypadalo, že měl  pravdu. Ještě několikrát si spolu psali a pak komunikace ustala. Na pul roku. Pustil to z hlavy a věnoval se dál svým aktivitám.

Pak její nick uviděl na jednom Bdsm webu, kde byl přihlášen. Ten nick byl tak jiný, že okamžitě věděl, že je tady. A tak jí oslovil.

Zvědavost je sviňa, jak s oblibou říkal. A udělal dobře, že jí napsal.

Od té doby, co si psali naposledy, se prý sice s někým sešla, ale nenaplnilo to její očekávání a jeho občas pozorovala na chatu, ale nechávala si ho v záloze. Pobavilo ho to. Být zase záložákem.

Domluvit tohle setkání, bylo pak už jen otázkou, pár dnů.

Na schůzku přišla štíhlá, hezká žena a konverzace začala. Bavili se o všem možném, občas se jí zeptal, aby se ujistil, že to, proč tu jsou, je skutečně její zájem, poznat sebe samu.

Jejich vztah měl být něčím novým, ale věděl, že to zvládne. Nechtěla být jeho milenkou ani ničím, byť vzdáleně, tomu podobnému. A on si v hlavě rovnal, co že vlastně bude.

Pak si jí sám pro sebe, nazval novickou. Někým, kdo má být žákem a on tím lektorem a průvodcem. Nechtěla nikoho, kdo nemá vyřešenou minulost a je ženatý. Prostě svobodného a nezadaného muže, který jí, ale nebude nijak komplikovat její život, stejně jako ona jemu.

Tohle všechno splňoval. Byl starší, ale věk nehrál, roli. Jí zajímali jeho praktické zkušenosti a těch měl dost. Ostatně, on měl svůj život, stejně jako ona a tohle byla prostě výzva. Vlastně ani nějak netoužila, být jeho subínkou a on jí nezatoužil vlastnit.

Díky tomu, se k ní nemusel chovat nějak výrazně dominantně, ale měl prostor pro to, byt sám sebou.

A asi i proto jí uprostřed konverzace vzal za ruku a začal ji jemně líbat a jeho zuby lehce drtit jejich konečky. Když k ní zvedl oči, uviděl její zavřené oči a to, jak si pozornost jeho rtů, užívá.

Její očividné vzrušení bylo příjemné pozorovat. Nechtěl v ní, ale vzbudit dojem, že to, jak se chová, je výsledkem nějakého citového vzplanutí. Jen jí chtěl ukázat, jak se k ní prostě muže chovat muž, co si děla co chce. Dominantní muž, beroucí si, na co má chuť. A jí, se to evidentně líbilo. Ta lehkost s jako si hrál s její rukou. A přitom se usmíval.

Neterorizoval jí dlouho. Šli si zapálit ven před restauraci a konverzace, pokračovala i tam. Smáli se povídali o tom, co kdo děla. Čas příjemně utíkal a oba byli v pohodě. O to šlo.

Když ji políbil, nebránila se. Bylo to tak samozřejmé, když jí vzal do náruče, jako by to k tomu všemu patřilo. Jeho chování jí lehce vzrušovalo a líbilo se jí, že na ní nezkouší žádné jiné projevy své dominance. Bylo to prostě jako hra. A ona si chtěla hrát.

A pomalu se v nich rodilo rozhodnutí, že nechtějí, aby tahle noc, jen tak skončila.

Proto nakonec skončili spolu v hotelovém pokoji. Ona chtěla víc než polibky a on na tom byl stejně.  To co chtěli prožít, neměl být sex. Ani jeden z nich, to nemusel říkat. Rozuměli si beze slov. On jí chtěl poodhalit kousek svého světa a ona chtěla, aby to dělal.

Nabídla mu své tělo. On si ho vzal. Jako by to byla hračka. Tak si hrál. S ní.

Jeho rty si našli cestu k jejím drobným ňadrům a pak jeho zuby stiskly její bradavku. A pak už jen zvyšoval tlak zubů, dokud neuslyší, co slyšet chtěl. Její zasténaní. Rajská hudba pro jeho uši. A ona zněla jako chrámová hudba.

Drtil její bradavky a jeho ruka mačkala její ňadra a ruka zároveň kontrolovala chování jejího těla. Neviděl její oči a tak musel jen slyšet a cítit. Její hranici a její touhu jí překročit či nikoli. Rozuměli si. Ona nechávala na něm, kdy jí přestane trápit. A užívala si jeho nadvládu. Bylo to nové. A slastné.

Přestal a políbil jí. Patřilo to k němu jako druhá strana k minci. Bolest a něha. Udělalo to na ní dojem.

Nezačal s ničím dalším a tak si opět povídali a smáli se. Neměl v plánu, jí za jeden večer ukázat, všechno. Ona ani netoužila, aby se vše, odehrálo najednou. Chtěla si ty chvíle postupně užívat a objevovat ten svět, co jí lákal.

Ale, když jí otočil a rukou zpracovávat její zadek výpraskem, nebránila se. Jeho velká dlaň dopadala na její půlky a ona poznávala nové pocity. Opojné a slastné. Bylo na něm vidět, že ví, co děla. Dával jí jen tolik, kolik cítil, že zvládá. Časem to bude víc, ale to teď neřešil, ani jeden z nich.

Stejně ohleduplný byl, když si jeho prsty braly její prdelku. To chtěla poznat. Anální sex. Jeho prsty byly důrazné a přitom nepůsobily bolest. Jen si tiše sténala, ale nechtěla, aby přestal. Chtěla prostě, aby si s ní hrál. A on to dělal. Obdivuhodným způsobem.

Byl prostě svůj a ona to rychle pochopila. Pro něho to byla hra. Vzrušující, opojná hra. O odevzdání se, o braní, ale i dávaní. Ne, chorobná posedlost či nezvladatelné nutkání. Proto si vybrala jeho. Teď věděla, že udělala dobře.

Že jeho věk a rozum, nedovolí, aby jejích vztah sklouznul někam, kam nechtěli.

Když vedle něho usínala, věděla, že tohle setkání nebude poslední.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *