bdsmdream.cz

Cesta zvaná Důvěra

Ticho.
To nádherné ticho prosycené očekáváním a napětím.
Bylo to to jediné, co jsem vnímal, když jsem pozoroval tu ženu přede mnou. Stála tam, oděná do své nahoty, její zápěstí a kotníky obepnuté koženými pouty, jak šperky od Cartiera a na krku On.

Obojek.

Znamení. Důkaz. Realita. Tím vším teď byl.
Byl naplněním mého snu. Odznakem její touhy a vstupenkou do říše tajemna, odevzdání a pokory. Byla mou subinkou. Projít tou cestou k tomuto momentu, nebylo dílem okamžiku. Byla dlážděna tisícem psaných slov, lemována hodinami dnů i nocí, kdy jsem si s ní psal. Byla dlouhá a na jejím konci stál nápis: Důvěra.

Vydat se po té cestě bylo naše společné rozhodnutí. Na jedné straně cesty ona, její odmítaní, váhaní, pochyby. Na druhé straně proti ní já a mé rozhodnutí, vytrvalost a jistota. Věděl jsem, že jí chci, už když jsem četl její dotazník subinky uschovaný na jednom webu. Jeho obsahem byly informace o jejích touhách, přáních a snech submisivní ženy, a já pochopil, že mě přitahuje, jako plamen hořící svíce. Váben tím světlem jsem jí oslovil a to byl ten první krok oné cesty. Slovo za slovem, větu za větou, jsme se pomalu prodírali k poznání. Objevoval jsem ji stejně, jako ona mě a při sebemenším náznaku nepochopení jsem trpělivě vysvětloval, znovu a znovu jsem ji naváděl na cestu. Cestu k Naplnění.

Čas běžel a moje i její touha setkat se byla čím dál jasnějším světlem na konci temnoty. A jednoho dne jsme se dočkali a to setkání bylo první zastávkou na naší cestě. Ona pozorovala mě a já jí. Oči se setkávaly, slova a otázky protínaly vzduch prosycený očekáváním budoucího. Oba jsme věděli, že jsme skoro u konce cesty a je čas naplnit to, proč jsme jí započali. Cítil jsem vůni jejího ženství a ona stejně vnímala mou vůni. Vůni svého budoucího Pána.

A teď tu stojí.
Plná očekávaní, touhy, pokory a rostoucí oddanosti. A ticho je tak opojné, její dech deroucí se z hrudi plný vzrušení z neznámého…

První kapka horkého vosku letící vzduchem dosáhla svého cíle, dotkla se její kůže. Její tělo se zachvělo a ticho naplnil vzdech.

Začala se psát nová kapitola života.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *