bdsmdream.cz

A Sen se naplnil…

Zuzana ležela na stole.

Nebylo by to nic, až tak divného, kdyby nebyla nahá, a její kotníky a zápěstí, nebyly k sobě spoutané provazem. Nemohla se skoro pohnout a tak jen sledovala jeho.

Svého Pána.

Než ji spoutal na stole, řekl jí, jen jednu větu.

,,Dneska se Ti splní Tvůj sen.“

Zaskočilo ji to. Ale věděla, že ten den musí přijít. Sama mu o svém snu řekla. On se tehdy jen usmál a řekl.

,,Přijde ten den, a splním Ti ho. Ne dnes, ne zítra. Jednou. Až budeš připravená. A já taky.“

Nikdy už o tom nemluvil. Prožívali spolu krásné chvíle plné bolesti i slasti, touhy i lásky.

Zuzana byla, tak trochu masochistka. A on její Pán. Její svět. Její život.

Proto mu vyprávěla svůj sen, v jeden večer, kdy spolu jen tak leželi, na posteli a povídali si. Nebyl to sen, v tom pravém slova smyslu. Byla to její touha a představa. Hodně bolesti kombinovaná se sexuálním terorem. Byla v něm spoutaná a vydaná napospas muži. Neměl svou tvář, ale byl nesmlouvavý a nelítostný, ale i ohleduplný a smyslně sexy.

Mučil jí její kundičku, pysky i poštěváček, ale vzápětí si s ním hrál takřka s láskou a po bolesti, jí tělo ničila krásným způsobem slast a rozkoš. Stejně si hrál s jejím tělem. Bral si ji a neptal se. Byla v té představě jeho zajatkyně. A otrokyně svých představ.

On se tehdy jen podíval, trochu se usmál a neptal se na podrobnosti.

A teď přišel ten den. Ani netušila, že na její sen myslí a hlavně, že se na něj takhle, pečlivě připravil.

Ležela s nohama doširoka roztaženýma díky rozporce, která ji nedovolovala dát nohy k sobě. Měl všechno vymyšlené a připravené. Ale ona, se to dozvěděla, až par chvil před tím. Takový byl. Prostě si ji bral. A plnil její sen o tom, jak má vypadat Pán. On jím prostě byl a ona už ani nepřemýšlela, když se mu oddávala .Věděla, že její důvěru, nikdy úmyslně nezklame. Věřila mu i teď.

Rozkládal si své hračky na stul. Neviděla je, ale ani to nepotřebovala. Věděla, že až skončí den, bude je všechny znát. Ona i její tělo.

Jeho ruce se dotkly její kůže a pak si začal hrát. Jeho prsty si našly její poštěváček a ona cítila, jak tlak jeho prstů sílí. Díval se na ni a pozoroval. Jeho palec a ukazovák drtili ho drtily a ona cítila, jak se rozkoš mění v bolest. Ale byla vzrušená. Tím, jak si hrál a tím, jak si prostě dělá, co chce. Sen se začal plnit.

Ve chvíli, kdy na její tváři uviděl známky trápení, zastavil a už nezvyšoval tlak, ale jen pokračoval ve svém mučení. Stejnoměrně a bez přestávky. Její mozek si pomalu zvykl na bolest a překoval jí do slasti. Nechtěla, aby přestal. Bylo to přesně to, o čem snila. Muž, co jí dával to, po čem skutečně toužila. Kytici pocitů. Jeden každý jiný, a dohromady všechny opojné až k zešílení.

Tlak prstů ustal a ona cítila jemnost. Něhu a přicházející orgasmus. Musel vidět, že se blíží. Prostě najednou přestal. A jen se na ni díval. Jak se její dech, pomalu zklidňuje.

Pak se otočil ke stolu a když se k ní vrátil držel v ruce vibrační kuličky a než se stačila vzpamatovat měla jedno ve své vagině a druhé v análu. Pak se spustila lavina vibrací. Jen tam stál, ovládaní v rukou a hrál si s nimi. Pro ni to znamenalo, čelit změnám toku, vibrací do jejího těla.

Chvíli byly stejné, pak se měnily v proti sobě jdoucí a najednou jen jeden. Nevěděla, co má sledovat a jak, reagovat. Bylo to prostě nezachytitelné. Jen se tomu poddala. Zavřela oči a žila si svým utrpením. Krásným utrpením. Její tělo se chvělo rozkoší, z toho, jak je bezmocná a vydaná mu napospas.

Její oči neviděly, když vzal do ruky důtky. Ale ucítila dotek jejich pramenů, jak je otřel o její kundu. A pak dopadla první rána a její poštěváček jí dal najevo, že tohle nebude hra a bacáníčko. Bičoval jí a mělo to bolet.

Cukr a bič. To bylo to, o čem byla její touha, a on ji to dával. Chvíle slasti, vystřídaly chvíle bolesti. Ale její tělo si vybralo a orgasmus z bolesti měla na dosah. Už se na něj, začala těšit. Jenže opět marně.

Zastavil bičování a v klidu si přešel k její hlavě a ona jen viděla jeho penis a pak už jí ho vrážel do jejích otevřených úst. Jako děvce. A ona nemohla nic. Jen držet. A dýchat. Její ústa pro něho byly jen náhradou za její zbičovanou kundu. Cítila jak se ji, derou slzy do očí. Ponížení z toho, jak si ji bere, ji je tam prostě vehnaly.

Když už si myslela, že skončí v jejích ústech, prostě toho nechal a z kundy ji, bez varování vytáhl stále vibrující kuličku a prostě jí začal šukat. Bez ohledu na to, jak její zbičovaný rozkrok, trpí. Jenže její myšlenky jí prostě zradily. Nebyla ani jediná, která by se chtěla bránit a křičet, že tohle nechce. Právě naopak. Jedna říkala, že touží potom, aby to skončilo a vzápětí ji zaskočila jiná, která si přála, ať tohle neskončí nikdy.

Prostě ji šukal. Jako stroj, na sex. Pravidelně a nadoraz. Díval se ji do očí a ona do jeho. Viděla tam temnotu, kterou předtím viděla jen v občasných záblescích. Byl to ten muž z jejich představ. Tvrdý, nesmlouvavý, majetnický.

Dýchala a byla vzrušením skoro šílená. Nenechal jí ani na chvíli na pochybách, že moc dobře ví, co děla a i proč.

Nebyla překvapená, když z ní prostě vystoupil a pak se jen dívala, jak přišel k jejímu obličeji, vystříkal se jí na něj, v klidu po něm rozetřel své semeno a pak jí nechal, aby mu poslušně olízala ruku. Prostě jako kdyby to bylo automatické a že na to, tam ona je. A ona byla. Byla tam pro něho. Pro jeho potěšení. Pro potěšení svého Pána.

Ponížení z toho, jak si jí, prostě jen tak, použil, bylo silnější než ona. Věděla, že za orgasmus, který přišel a vzal si její tělo bez varování, bude platit. Ale nemohla ho zastavit. A on jen stál, díval se a usmíval se.

Věděl už přesně, co s ní udělá. Tušila to i ona.

Další bolest, další rozkoš, další slast.

Den, který si měla pamatovat.

Den, který naplní, její touhy.

Nekonečně krásný den. Den se svým Pánem.

A takový byl.

Sen se naplnil.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *