bdsmdream.cz

Puberťák

Bylo mi patnáct, když jsem se vypravil na internát do naší matičky měst. Nastupoval jsem na učňák a věřil, že mi svět leží u nohou.

Z nedostatku zábavy jsem začal sportovat. Nejdřív to bylo vzpírání, pak jsem přešel na zápas. A právě díky němu jsem se stal tím, čím jsem ani být nechtěl.

Tréninky končily kolem deváté a než jsem se dostal na intr, bylo tak kolem tři čtvrtě na deset. Právě díky tomu jsem jí potkal. Naší vrátnou.

Byla to žena starší, v porovnání se mnou tedy, i když ve skutečnosti jí bylo jen dvacet pět. Tmavovlasá, usměvavá a tak trochu zvědavá. Hned, jak mě uviděla, se začala vyptávat. Odkud jdu, že jsem asi třeťák, když můžu takhle pozdě na intr. Třeťáci totiž už chodili na praxi a tak neměli večerku jako my, prváci.

Nechal jsem jí při tom, protože jsem na patnáct let opravdu nevypadal. Už na základce jsem byl o hlavu vyšší než spolužáci. Díky tomu, že jsem dělal atletiku, jsem byl urostlý a samý sval. Dali jsme se do řeči. Měl jsem povolenou vycházku do jedenácti, za dobré výsledky v zápase a po přímluvě mého trenéra.

Nebyl jsem žádný dospělák, odmala jsem se pohyboval spíše mezi lidmi staršími, než já, takže má slovní zásoba a přehled byly na můj věk celkem slušné. Byl to teď vlastně dar, protože jsem s ní měl o čem mluvit.

Byla studentka a vrátnou dělala jen do doby, než dokončí školu. Takže mě hned napadlo, že jí nějakou dobu budu vídat a po večerech jí budu moct koukat do výstřihu. Stejně jako celou dobu našeho rozhovoru. To byla první cenná informace.

Neměla žádného přítele ani kluka, protože buď byla ve škole nebo v práci. Druhá cenná informace.

A bydlela asi tak třista metrů od internátu. Třetí a nejcennější informace!

Na to, že jsme se viděli poprvé, jsem se toho dozvěděl dost. Jen nenápadně jsem vysondoval, kdy má příští směnu a pak s výmluvou, že ráno vstávám do práce, jsem odpochodoval na vychovatelnu nahlásit návrat. Spokojen sám se sebou, jaký jsem bourák, jsem usnul a nechal si zdát o jejím hrudníku.

Nějaký čas jsme se míjeli. Já měl tréninky v úterý a ve čtvrtek, a její směny se jen občas potkaly s mým rozvrhem. Ale co se mělo stát, stalo se, a tak jsme se opět viděli. Byla očividně potěšená víc, než já, že mě vidí.

Náš hovor navázal tam, kde posledně skončil, jen tón její ho hlasu byl jiný. Už to nebyla jen zdvořilostní debata o ničem, ale už mi pokládala otázky a zajímala se vlastně nejvíc o to, jestli s někým náhodou nechodím. Nebyl jsem tehdy ještě tak zkušený, abych pochopil, že se kolem mě stahuje smyčka, kterou jen žena dokáže muži obtočit kolem krku a začít stahovat. V tom dobrém slova smyslu.

Měla zase triko s výstřihem a krásně voněla. V době, kdy většina žen voněla stejně po populární voňavce Živé květy, ona voněla ženstvím a parfémem z Tuzexu. Byla pěkně rostlá, taková typická holka krev a mlíko. Byla menší než já a při hovoru se mě občas dotkla s výmluvou, že mám něco na bundě. Nebo si pro změnu chtěla osahat mé svaly, které jí očividně přitahovaly. A já najednou zjistil, že mi stojí. Asi testosteron po tréninku, nebo jsem byl normálně nadržený. Spíš to druhé a mohla za to ta její vůně.

Povídali jsme si a já se přistihl, že se mi líbí víc, než moje spolužačky na učňáku. Chodily tam čalounice a pár jsem už poctil svou přízní. Zdokonalil jsem se díky nim v líbání a osahávaní.

A tady stála skoro dospělá žena a já s penisem, co se chystal prasknout. Její občasné doteky, úsměv a parfém způsobily, že jsem v sobě pocítil touhu se jí dotknout. A asi i víc. Proto jsem jí vzal za ruku, když se mě zase dotkla. Její ruka se chvěla a moje na tom nebyla o nic lépe. Puberťák a žena. První slastné opojení dospělostí. Pak jsem jí pohladil po tváři. Ona vzdychla a přimhouřila oči. A já v tom lítal. Chtěl jsem jí. Zatoužil jsem jako muž.

Nejlepší obrana je útěk a tak jsem zdrhnul. Vymluvil jsem se na ranní vstávání, rychle odešel a na záchodě na sobě spáchal to, co snad každý kluk v mém věku. Vyhonil jsem si ho a přitom si představoval jí. Na konci jsem věděl, že chci, aby můj penis držela ve své ruce ona a ne já.

Asi je to osud, co nás zavede k někomu, s kým máme být spojeni. Přemýšlel jsem o ní čím dál častěji a s každým naším setkáním se moje, a zřejmě i její touha, zvětšovala. Byl jsem zamilovaný do ženy. To jediné jsem byl schopný pochopit. Neřešil jsem, že je starší a jen si užíval, že to tak je a snil o tom, co bude.

Vyřešila to za mě.

Bylo to po úterním tréninku a já chvátal na intr, protože jsem věděl, že má službu. Skutečně tam byla. Vyměnili jsme si pozdravy a pár zdvořilostních frází, a najednou to přišlo. Zeptala se mě, jestli bych jí nemohl pomoci se stěhováním, že bude malovat. Samozřejmě jsem jako gentleman slíbil svou pomoc a nabídl, že řeknu ještě někomu. Prý není potřeba. Už někoho zajistila. Jen by to potřebovala ve čtvrtek a že bych musel zrušit trénink. Nepřemýšlel jsem ani vteřinu a přislíbil svou účast.

Být o pár let starší a zkušenější, asi bych to prokoukl. Ale já byl patnáctileté jelito. Nevěděl jsem nic o taktice a strategii žen rozhodnutých vzít si, co chtějí. Naivně jsem si představoval, jak budu tahat skříně a křesla, jen abych jí mohl pomoci a být s ní jinde, než na vrátnici.

Ve čtvrtek jsem stál u ní přede dveřmi s taškou, kde jsem měl montérky na převlečení a na vychovatelně jsem nahlásil, že jdu na trénink, jako vždycky. A že do jedenácti budu na intru.

Zazvonil jsem.

Chvíli se nic nedělo a pak se otevřely dveře. Stála tam a to, co měla na sobě, nevypadalo jako něco, v čem by se mělo pracovat. Bylo to příliš hezké na stříkance od vápna. Sukně, punčochy a halenka, která ukazovala, jak nemá vypadat pracovní oblečení. Černá krajka pod sebou chabě skrývala podprsenku a tělo.

Asi sem měl vyděšený výraz, protože se mě zeptala, jestli mi není špatně. Tak trochu bylo, ale ne od žaludku. Nechápavě jsem na ní zíral a ona se dala do vysvětlování, že nejde o žádné malování. Chtěla mě jen dostat mimo internát a mít mě pro sebe. Něco jsem zablekotal, že to chápu, ale ve skutečnosti jsem nechápal vůbec nic. Tedy pomalu mi začalo docházet o co že to vlastně asi půjde. Když jsem vešel dovnitř pokoje, mozek vypotil myšlenku a ta asi dorazila na místo určení. Docvaklo mi, že se malovat nebude a pokud ano, tak asi jiným nástrojem, než štětkou, a na jiný podklad, než zdi pokoje.

Na stole stála láhev vína a na tácku chlebíčky. Přistoupila ke mně a beze slova mě objala. A její rty se spojily s mými. Polibek trval dlouho a vypadalo to, že mě nenechá nadechnou. Ale zvládl jsem to. Díky spolužačkám. Posadila mě ke stolu a ani ve školní jídelně jsem nejedl tak rychle jako tady, protože jsem byl plný očekávání.

Jeden polibek za druhým. Dotýkala se mě a bylo vidět, že stud a ona nejsou kamarádi. Byla zkušenější než já, ale já statečně hájil své jméno a pověst, a nedal poznat, že mi není osmnáct. Sice to bylo jiné muchlování, než se stejně starými spolužačkami, ale já nějak instinktivně věděl, co ode mě očekává.

Pomalu jsem rozepínal knoflíčky halenky a ona knoflíky mé košile. Její teplé tělo nešlo nelíbat a díky samostudiu v oboru rozepínaní podprsenek jsem si s tou její poradil obdivuhodně rychle. Na začátečníka. Ani nevím jak a sukně sklouzla na zem stejně, jako moje kalhoty. Najednou klečela u mě, pomalu stahovala moje trenýrky.

Stál jsem a díval se na ní. Podívala se mi do očí a pak beze spěchu políbila můj penis. Nemusím popisovat, v jakém byl stavu. Bylo mi patnáct a byl jsem vzrušený tím vším, co jsem právě teď prožíval. To, co mělo přijít, měla být premiéra.

Dívala se na mě. Když pomalu otevřela ústa a já jen viděl špičku, jak vstupuje do jejích úst. Pak už jsem jen sledoval, jak se její hlava pohybuje. Nevím, jak dlouho trval ten obřad touhy, ale bylo to neskutečně krásné a uvnitř mě všechno křičelo ať to nikdy neskončí.

A přece skončilo. Mohutná slast projela mým tělem a já cítil, jak mé semeno plní její ústa. Chtěl jsem se vytrhnout, ale její ruce držely můj zadek a nešlo utéct. Mohl jsem jen sledovat, jak se na mě dívá, líbá a olizuje mě, a slast v jejích očích byla tím nejhezčím obrazem, co jsem kdy viděl.

Přede mnou byla žena, která si vzala, co chtěla a já tušil, že to nebylo naposledy. Že si prostě bude brát, co má ráda a bude mi dávat, co dávat chce.

Ten den jsem i já poprvé ochutnal, jaké to je jazykem laskat ženské lůno a jak tímhle způsobem uspokojit ženu. Bylo to stejně zajímavé, jako krásně vzrušující a já pochopil, že jsem poznal něco, co budu milovat.

Náš vztah trval prakticky celý rok, než mě ve druháku poslali na internát do jiného města. I když jsme se už nikdy neviděli, nezapomněl jsem na ní. Otevřela mi bránu do světa žen, jejich tužeb a smyslnosti, hravosti a fantazie. A za to má můj věčný dík.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *