bdsmdream.cz

Závislost.

Když jí poprvé zbičoval, plakala, ale nechtěla, aby přestal. Líbilo se jí to, že jí to prostě udělal a nevymýšlel si žádné hloupé záminky pro trest.

První propíchnutí její bradavky přišlo po tom, co jí propíchl sobě, aby jí uklidnil.
Byl prostě jiný a ona byla ráda, že je. Že jí dává čas na to, aby se naučila mu důvěřovat. Každý prožitek s ním objevoval kus jejího Já, které se dralo ven z jejího nitra.
On jí vedl za ruku a dával jí jistotu, že je její cesta s ním to pravé. Proto se mu oddával a toužila poznávat nove.
Nové touhy, nové bolesti, nové slasti. I nová ponížení, která jí krom slz přinášela i touhu a chuť nechat ho posouvat její hranice. Nikdy netušila, kam až zajdou. Oba se otevírali jeden druhému. Oba se dávali jeden druhému.
Už nechtěla jinak. Patřila jemu. Byla jeho subinka. ¨
Cesta s ním nebyla jednoduchá. Ale trpělivost a komunikace, jim přinášela ovoce.
Nikdy by si předtím neuměla představit, že bude na kolenou před nějakým mužem s obojkem na krku čekat na to až jí dá příkaz. ¨
Jakákoliv. I to že jí jen přitáhl za vodítko k sobě a nechal jí jejími rty a ústy laskat svůj penis bez sebemenšího odporu, bylo pro ni nové.
On to prostě chtěl a ona to prostě udělala. Nebylo žádné musíš.
Bylo jen ,,chci,,
Dávala se mu a on si jí bral. Kousek po kousku s trpělivostí, kterou ji neustále překvapoval. Něco si vzal, ona se bránila a nakonec zjistila, že si vzal desetkrát tolik.
A ona se na něho, pak jen šťastně podívala a cítila to. Tu lásku a obdiv k němu.
Hledala dominantního muže. A našla. Byl to On.
Pokaždé, když od ní odešel, bylo to o smutku.
Jenže to, že věděla že ho zase uvidí, bylo opojné. Ve sprše si tiše snila, jak se k ní vrátí a zase jí zbaví svobody a sebe samé.
Nikdy nezažila tolik touhy a čekání na každé slovo od něj. A když slyšela jeho smích v telefonu, musela se mu pak přiznat, že je vlhká. Jen jí vždycky řekl, že si to zapsal do deníku a vyřídí si to s ní.
A teď tu byl a Mistr Kat byl On. Její tělo trpělo. Její duše sténala. Jenže nechtěla, aby přestal. Chtěla, aby si vzal další kus jejího já a dal další dávku.
Bolesti, ponížení, pokory. Lásky, něhy, citu. Byl její dealer. A ona svou závislost před ním nemohla, a hlavně nechtěla skrývat. Byl to její cejch, který jí vypálil do Duše.
Když nebyla s ním, fotila se a posílala mu své fotky. Chtěla, aby věděl, že je prostě jeho. Bylo to krásné gesto a on ho dokázal ocenit.
A pak jí stejně zbičoval, za to, že mu poslala těch fotek málo.
Byl to prostě nevyzpytatelný Hajzl. Její Hajzl.
Milovala tu nejistotu. Nevěděla do poslední chvíle, jak zareaguje. Jiní muži by jí uctívali a předháněli se v lichotkách.
On někdy ani nepoděkoval. Prostě to bral jako její povinnost.
Jenže pak jí dostal do rukou a vrátil jí vše i s úroky. Chvíli byla jeho milenkou, ze které vzápětí udělal svou Kurvičku a nakonec byla jeho subinka.
Nikdy nevěděla, kým bude. Jenže byla šťastná z každé role, kterou jí přisoudil. Ona jí prostě přijala.
Byla Princezna.
Jenže On, jí její střevíček nezavázal.
To Ona prosila o to, aby směla tkaničku na jeho botách, zavázat.
Ponížená, zbavená hrdosti.
Povýšená na jeho Všechno.
Jeho slova jí zněla v duši. ,,Všechno ti vezmu a všechno ti dám. I to o čem ani netušíš, že v sobě máš.“ Už znala cenu toho, co jí řekla.
Nikdy nebude chtít přestat tu cenu platit.
Byl její a ona závislá na tom, kým je. Byl jejím.
Byl jejím Vším.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.